• Bize katılın
Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi
Çamlıca Mh. Gülperi Sk. No:1, Tepebaşı, 26
0
No votes yet

Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi

Açıklama: 

Yıllık ortalama 6 milyon kişinin ziyaret ettiği Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi’nin varlık yönetimi Resolute Asset Management, kiralama ve yönetimi JLL tarafından yapılmaktadır.

Eskişehir’lileri dünyanın en seçkin markalarıyla çağdaş bir ortamda buluşturan NeoPlus’ın temeli 2005 yılında atıldı ve 1 Nisan 2007 tarihinde de ziyaretçilere kapılarını açtı. Eskişehir’in ilk Outlet ve Yaşam Merkezi olan NeoPlus, Tepebaşı Mahallesi’nde 50 bin m²’lik açık alana sahip arsa üzerinde, şehrin gelişim aksında, farklı mimari çizgisi ile Eskişehir’lilerin hayatına renk katıyor.

Her gün saat 10.00 – 22.00 arasında hizmet veren NeoPlus, Eskişehir’in en büyük hipermarketi CarrefourSA, Tekzen Yapı Market, Teknosa, Boyner Outlet, Mudo, LCW, FLO, Koton, E-bebek, Nike Factory Store, LocoPoco gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarından oluşan 70’i aşkın mağaza, 1850 araçlık ücretsiz kapalı otoparkı, cafe ve restoranları, sergi ve konser alanları, çocuklar için çeşitli oyuncak ve giyim mağazaları ile Eskişehir’e yeni bir boyut getiriyor.

Açılış - Kapanış Saatleri: 
10:00 - 22:00
Özellikler: 
Otopark
Kredi kartı
Müzik
Paylaş: