• Bize katılın
Peyote Eskişehir
Hoşnudiye Mah. Vural Sokak No:35 Eskişehir, Tepebaşı, 26
0
No votes yet

Peyote Eskişehir

Açılış - Kapanış Saatleri: 
14:00 - 02:00
Özellikler: 
Rezervasyonlar
Kredi kartı
Müzik
Klima
Etkinlikler: 
Konser
Duramono (DJSET)
Cumartesi, 12 Kasım, 2016 - 22:00

Yer yer kendi mikslerini çalan, yer yer de anlık karışımlar yapan Duramono, kesin çizgileri olmayan taze bir oluşumdur. Audio Kombat’tan tanıdığımız küçük kardeş Süheyl Gür’ün yürüttüğü ve aslında ileriye dönük farklı fikirleri olan bu oluşum, canlı faaliyet olarak DJ Set diye tabir edilen yoldan gelir. Havadaki nem ve yağış oranını, faaliyet esnasındaki en önemli unsurlardan biri olarak görür.

Paylaş: 
Konser
MilkyWave
Çarşamba, 16 Kasım, 2016 - 22:00

MilkyWave 2015 yıllında Eskişehir'de kurulmuş "Imagine" isimli ilk çalışmasını Eylül 2015'te yayınlamıştır. Grup; rock/indie tınılarla elektronik sesleri birleştirerek dinleyiciye hibrid bir sound sunuyor.

Paylaş: 
Konser
Eskiz Heavy Sky
Cuma, 18 Kasım, 2016 - 22:00

Psychedelic rock’ı garage’a harman eden, Erkin Koray’ı Pete Townshend ile rakı masasına oturtan eskiz, 2014'te albüm, 2015'te EP (ki senenin en güçlü kayıtlarından biri) derken, duyurdu ki 2016'te hem EP, hem LP geliyor. Durmuyorlar, durdurulamıyorlar.

Paylaş: 
Konser
Flört
Cumartesi, 19 Kasım, 2016 - 22:00

Flört Edenlerden Misiniz?
Kimileri flört eder, kimileri flört edenleri özenerek izler, kimileri FLÖRT dinler siz hangi taraftasınız? 
Müziğimizle FLÖRT etmeye başlamadıysanız çok şey kaybediyorsunuz.
Yerine göre mizahi, yerine göre ciddi.FLÖRT dinlemek kaçamak bir bakışla, öylesineymiş gibi söylenen bir sözle, arkanızdan gelene kapıyı tutmakla başlayacak kadar basit, yüzeysel, ama bir o kadar derindir.. FLÖRT müziği çoğunlukla hayal kırıklığıyla bitecek bir ilişkinin önündeki en güzel engeldir. Kadın ve erkeğin birbirlerine anlam yüklemeye başlamadan önceki o kısa an gibidir FLÖRT besteleri. “Cemiyette Pişiyoruz”, “Demli”, “Anadolu Beat” ve “Hücum Kayıtlar” “Aşk Böyleymiş Meğer” ve daha fazlası bu konserde.. 
 

Paylaş: 
Konser
Mind Of Sociopath
Çarşamba, 23 Kasım, 2016 - 22:00

Beş kişiden oluşan Mind of Sociopath 2012 yılında Eskişehir'de kurulmuştur. Grup metalcore ve pure american metal öğelerini sentezlerken, söz ve müzik açısından farklı bir duruşa sahiptir. "Snakes In Suits" adlı ilk albüm 2016'da yayınlanmıştır ve grup çalışmalarına konserler ile devam etmektedir.

Paylaş: 
Konser
No Land
Cuma, 25 Kasım, 2016 - 22:00

No Land, adına da yansıyacak şekilde, farklı coğrafyalara ait insanların ortak yönlerini ‘ülkesiz’ bir bakış açısı ile aktarma peşinde olan bir müzik kollektifidir. İstanbul’da kurulan No Land’ in “Aramızda” albümü 2013 yılından bu yana yapılan çalışmaların bir kısmını içermekte ve bu çalışmalar genellikle grubun ilk oluşma sürecinde ortaya çıkan şarkılardır. Albümdeki şarkılar Türkçe ve Azericedir. Şarkı sözlerinin bir çoğunu Vugar Hasani yazmıştır. No Land, yersiz ve yurtsuzluğun milyonlarca insan için bir kader haline geldiği coğrafyamızda, sanat cephesinden bir direnç yolu açmaya devam ediyor…

Paylaş: 
Konser
Cärbone
Cumartesi, 26 Kasım, 2016 - 22:00

2010 yılından itibaren Amerika'da elektronik müzik hayatına başlangıç yapan, oradaki etkinlik ve özel partilerde sahne alan Tunca Oskay Tığlı yani bildiğimiz adı ile ''Cärbone'' küçük yaşta başladığı müzik eğitimini profesyonel bir kariyer haline getirebilmek için sayılı olarak gösterilen elektronik müzik okullarından Pointblank'ta eğitim aldı. Londra tecrübesi boyunca ulusal ve yerel radyo şovlar, klüp etkinliklerinde performans sergileyen Cärbone ülkeye döndükten sonra Sam Paganini, Boris Brejcha, Oliver Huntemann, Sebasian Mullaert, Dubspeeka ve Kaiserdisco gibi bir çok dünyaca ünlü DJ ile aynı kabini paylaşmıştır.
 

Paylaş: 
Konser
Moğollar
Çarşamba, 30 Kasım, 2016 - 22:00

1967 yılının sonunda başladığı yolculuğuna hala devam eden Moğollar, Anadolu pop müziğinin en önemli temsilcilerinden ve aynı zamanda bu kavramın da isim babası...

Paylaş: 
Paylaş: