• Bize katılın
Kite Eskişehir
Hoşnudiye Mah. Sağın Sok. No:3/A Eskişehir, Tepebaşı, 26
0
No votes yet

Kite Eskişehir

Açıklama: 

Kite Eskişehir'de monoton şekilde ilerleyen müzikal işleyişi; alternatif yurtiçi, yurtdışı grup ve dj etkinlikleriyle havalandırmaya çalışan bir performans mekanıdır.

Açılış - Kapanış Saatleri: 
14:00 - 05:00
Etkinlikler: 
Konser
Hey Douglas
Cumartesi, 3 Aralık, 2016 - 23:45

Hey Douglas, 3 Aralık'ta Kite Eskişehir sahnesinde...

Kite Eskişehir Açılış Partisi!

Kite Eskişehir son zamanların en çok konuşulan; memleketin en ilgi çeken projelerinden biri ile 3 Aralık gecesi açılıyor.

Türkiye hip hop sahnesinin en yetenekli isimlerinden Veyasin’in Türkiye müziğini yeniden yorumladığı çalışmalarından oluşan projesi Hey! Douglas 70'li yılların Psychedelic, Funk ve Soul şarkılarını yine 70'lerin Disco ritimleri ile harmanladığı sample ve setlerden oluşuyor. Müzik tarihimizin unutulmaya yüz tutmuş şarkılarını kendi dili ile dans pistine çeken Hey! Douglas VEYasin‘in arşivine kattığı yeni sesler ve Islandman projesinden tanıdığımız Tolga Böyük’ün davetkar gitar riff’leri ile dinleyenlere eşsiz bir gece yaratmaya hazırlanıyor.

Paylaş: 
Konser
Charlotte de Witte (Turbo Recordings, Suara, BEL) , Melisa Su
Cumartesi, 10 Aralık, 2016 - 22:00

Raving George olarak girdiği elektronik müzik sahnesindeki hızlı yükselişiyle kısa zamanda Belçika’nın son dönem en büyük uluslararası müzik yıldızlarından biri haline gelen Charlotte de Witte, ilk kez Eskişehir'e geliyor.

Paylaş: 
Paylaş: