• Bize katılın
222 Park
Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü-1 Caddesi No: 103 26130 Eskişehir, Tepebaşı, 26
0
No votes yet

222 Park

Açıklama: 

222 Park, çok yönlü konseptini estetik dokunuşlarla, tarihi kereste fabrikasıyla birleştiren, geçmişin dokusunu modern yaşamla bütünleştiren, tüm gereksinimleri aynı çatı altında toplayarak kapısını özel beğenilere açan, sadece Eskişehir’in değil, İstanbul, Ankara ve Bursa’nın da kültür sanat-eğlence yaşamına katkı sağlayan, ünü ülke sınırlarını aşan incelikli yaşam, sanat ve eğlence merkezi.

Özellikler: 
Otopark
Rezervasyonlar
Kredi kartı
Müzik
Klima
Etkinlikler: 
Konser
Adamlar
Perşembe, 1 Aralık, 2016 - 22:00

"Adamlar, eski “Halimdan Konan Anlar'ın yeni hali… Şarkılar hayata dair her konuda güçlü, derin, yoğun ve ironik sözlere sahipler. Teatral bir dramanın içinden şaka yapar gibiler… Umutsuz değiller, aksine insanı dirilmeye, inanca zorluyorlar… Dinamikler, sarsıcılar… Adamlar’ın müziğini kabaca rock’n roll, blues ve biraz da hip-hop çerçevesinde düşünebiliriz ama bu yetmez, birçok janrı bu müzikte duyabiliriz. Bu albümü dinlediğimizde ön yargılarımızla yüzleşmemiz kaçınılmaz."

Paylaş: 
Konser
Yeni Türkü
Cuma, 2 Aralık, 2016 - 23:45

Şimdi ve Sonra… Yeni Türkü…
Uzun bir aradan sonra Yeni Türkü yeni şarkıları müzikseverlerle…

Şimdi ve Sonra… Yeni Türkü…
Adını albümde bir şarkı olarak yer alan Yılmaz Erdoğan’ın “Ankara” şiirinin dizelerinden alan yeni album, 10 yeni “Yeni Türkü” şarkısı içeriyor. Albümün çıkış parçası “Böyle Gitmez”, Cengiz Onural ve Derya Köroğlu imzalı… Şarkı radyolarda ve TTNet Müzik platformunda dinleyiciyle buluşmaya başladı.

Paylaş: 
Konser
Ezginin Günlüğü
Cuma, 16 Aralık, 2016 - 23:45

Uzun yıllardır birlikteliklerini sürdüren ve birçok başarılı şarkıya imza atan Ezginin Günlüğü, 16 Aralık'ta 222 Park Eskişehir sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Paylaş: 
Paylaş: